هنوز هم وقتی در جامعه قرار میگیرم،با آن ناسازگاری مردم بد فرهنگ این کشور، باز هم دنبال یک چیز می گردم البته نه همیشه،گاهی.

مردم این کشور،فرهنگ قدیمی گذشته یعنی پرخاش را همچنان حفظ کرده اند و چیزی به نام زیبایی و دوست داشتن و لذت بردن نمی فهمند، این از جایی نمایان است که در رویارویی با حوادث و اتفاقات بجای کمک،به یکدیگر خیانت می کنند.

چند وقت پیش شنیدم که توی پوشک بچه،مواد شیمیایی عقیم سازی ریخته شده است که البته های ما آن را تقصیر امریکا انداختند و دوباره شعار مرگ بر امریکا سر دادن.

نمیدانم چه کسی مقصر واقعی است؟! و به من هم مربوط نیست ولی اگر بنا به احتمال امریکا این کار را نکرده باشد،حکم آنها چیست؟

شاید خیانتی دیگر از ملت عرب فرهنگ خاورمیانه ایی ها باشد! شاید هم نه خاور دور!!

هنوز هم وقتی بیرون از خانه قدم میگذارم،گاهی اوقات چشمم می رود به سمت اشکال برجسته و مستطیلی شکل که از زیر لباس بیرون،در کودکان آن هم روی باسن شان نمایان است.

وقتی چنین صحنه ایی را میبینم،اولین کاری که می کنم این است، به خودم می گویم،به قدش نگاه کن،چند ساله به نظر می رسد؟

البته جدیدا دختر ها هم وقتی ساپورت می کنند و بیرون می روند،باسن شان به نظر مستطیلی و برجسته می رسد،نکند آنها هم پوشک می شوند؟؟

نمیدانم!!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرورش قرقاول سعیدمارکت استاندارد ایزو 14001-استاندارد ایزو 45001-اخذ استاندارد ملی ایران Lisa سایت فایل سرچ Mr.Electron نرگس سر گران گلستان مجموعه مقالات مراقبت از پوست و مو