این نوشته توسط مالک این وبلاگ ثبت شده و قصد دارد در این پست به شما بگوید این وبلاگ است یا وب سایت!!

چندین سایت وبلاگ نویسی در شبکه اینترنت از جمله خارجی و داخلی وجود دارد ولی آنها با هدفی مشخص ایجاد شده اند و هر کدام ویژگی هایی دارند که با هم متفاوت است.
بعضی وبلاگر ها توانایی ساخت وبلاگ هایی شبیه وب سایت را به مخاطب می دهد یعنی این سایت وبلاگ ساز توانایی تشکیل وب سایت زیر مجموعه خود یا آندر سایت را دارد ولی برخی هم نه و فقط وبلاگ را پست می کنند و تمام.
سایت وبلاگ سازی بیان که خودم هم سایتم را رایگان در آن ایجاد کردم توانایی ایجاد آندر سایت را برای مخاطبان ایجاد کرده و بسیار قدرتمند در این زمینه پیشرو است یعنی شما سایت خود را درست می کنید و کلی مطلب و موضوع در آن آپلود می کنید.
آدرس سایت شما به شکل https://نام کاربری.blog.ir در آن به نمایش در می آید.
سایت وبلاگر بلاگفا،تمامی موضوعات را پشت سر هم در پارت هایی مجزا برایتان پست می کند و مدیر وبلاگ آن ها را مشاهده خواهد کرد.
کسانی که وبلاگ را به گوگل معرفی کنند،دیگر مخاطبان هر بخش یا پارت را جدا گانه و به تنهایی مشاهده می کنند مثلا من مخاطب وقتی موضوعی را در یک وبلاگ بلاگفا سرچ کنم،هر بخش توسط گوگل به تنهایی و در یک پیشنهاد نمایش داده می شود که نام پیشنهاد عناوین و هد های وبلاگ است.
البته کار با بلاگفا و تغییر قالب وبلاگ و معرفی به موتور های جست و جو گر در آن کار ساده ایی است نسبت به بقیه وبلاگ ها.
این را هم بگویم که وبلاگ در سایت وبلاگر بیان نیاز به معرفی به موتور جست و جو گر ندارد و چون وبلاگ شبیه سایت عمل می کند،گوگل خودکار آن را شناسایی می کند و اول تر از همه در پیشنهاد هایش به مخاطبان نمایش می دهد.
قدرت کد های وبلاگر بیان از همه وبلاگر ها برتر است.
حالا که یاد گرفتید وبلاگر ها کدام اند،بیایید زود تر خودتان را در آنها معرفی کنید و به زودی دوست پیدا کنید.
باید از راه های ارتباطی خود و نوشتن آنها در وبلاگ خود غافل نشوید چون در دوست یابی مهم است،منظورم این است که راه ارتباطی باید دقیق و کارآمد باشد مثلا به جای چیز خصوصی مثل شماره تلفن،ایدی اینستا یا تلگرامتان را بگذارید یا وبلاگ دیگر را لینک کنید.
ممنون از توجه تان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tarjoman دعانویس معتبر 090164086868 عارفانه هاي يک دوست هارمونی باران پایگاه اطلاع رسانی دکتر زمان باقرزاده وشکی Billy حسابداري مهدی یاوران صنایع دستی رایان اصفهان